Dziennikarstwo obywatelskie w praktyce

Bloger salonów Rybitzky jak zwykle trzyma rękę na pulsie aktualnych wydarzeń, kluczowych dla przyszłego bytu Rzeczypospolitej. W istocie, jeżeli szlachetna tradycja riserczu ziemkiewiczowskiego podtrzymywana będzie (takoż i umiejętność czytania ze zrozumieniem), to znikną nasze wątpliwości co do przyszłego stanu prawicy w Polsce.

A poza tym:

TTDKN – jak się okazuje, w ten sposób określają się „wojtki”. Skrót ten stosowany jest jako rodzaj znaku rozpoznawczego. „Wojtki” rozwijają go na dwa sposoby: „Think Tank Dyskurs Kultura Nauka” oraz „Think Tank, Do Kurwy Nędzy!” (to nawiązanie do kultowej mangi i anime „Ghost in the shell”, w której pojawiają się roboty bojowe nazywane Think Tankami).

12 uwag do wpisu “Dziennikarstwo obywatelskie w praktyce

 1. RobertP pisze:

  Think Tanki z Gits’a? Rety ja jakąś inną wersję oglądałem. Dzięki za ocalenie tego tekstu, nie przeminie jak łzy w deszczu.

 2. vauban pisze:

  Ta notka Rybitzkiego jest sama w sobie jak trolling do sześcianu. Nie pojmę chyba nigdy, jak można tak dać się wkręcać. Łapią się jak głodne ryby na hak, by użyć wąsatej, wędkarskiej metafory;)

 3. Gammon No.82 pisze:

  @roboty bojowe
  Kozacy – plemię w dawnej Rosji, które rzucało się na wroga z okrzykiem Job twoju mat’, co znaczy „Bóg z nami”. [wg urban legend cytat z Larousse’a]

 4. Jesteście obrzydliwi, zamiast pofapać ze mną nad Ciocią Pacią dwie notki niżej, zajmujecie się Rybitzkym. Wolicie parówki z biedronki od dobrego, czerwonego wina. I jak wam stopy śmierdzą.

 5. @vauban
  „Ta notka Rybitzkiego jest sama w sobie jak trolling do sześcianu.”

  I ja będę optować za wersją, że to JEST trolling, a nam się tylko wydaje, że rozumiemy rzeczywistość. Trzeba być czujnym.

 6. galopujący major:

  oni nigdy się nie orientują.

  Więc ja nie wiem. Masa pewnie tak. Ale mnie przygnębia cynizm tych pojedynczych, co się nie orientują – mimo że się orientują. A tacy, nie trzeba się łudzić, że jest inaczej, jak najbardziej są.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s